PRAKTYCZNY PYTHON

Podążaj scieżką do Twojego sukcesu w branży IT pod moim czujnym okiem

Ty też możesz zostać programistą i osiągnąć sukces, nawet jeśli jeszcze nigdy nie programowałeś. Zacznij od zera i ucz się krok po kroku w najbardziej efektywny sposób!

Od zera do programisty z Praktycznym Pythonem

Nie jesteś jeszcze przekonany? Zobacz, dlaczego warto.

Jestem programistą, konsultantem, szkoleniowcem i twórcą marki edukacyjnej Praktyczny Python.

Jako mentor stawiam na jakość i efektywność. Od zawsze uwielbiałem przekazywać swoją pasję do programowania i zarażać nią innych. Wierzę w to, że każdy może osiągnąć sukces w branży IT, jeśli tylko ma odpowiednią motywację i konsekwentnie działa. 

Pomagam swoim podopiecznym znaleźć ich indywidualną ścieżkę do sukcesu w IT. Promuję naukę metodą lekcja – ćwiczenie – instant feedback, dzięki której błędy nie są utrwalane. Bardzo ważnym jest też dla mnie, aby moi podopieczni byli w stanie uczyć się samodzielnie na podstawie zdobytych przez nich fundamentów wiedzy. Oczywiście zapewniając im przy tym pełne wsparcie i pomoc w razie potrzeby. W końcu programowanie to dziedzina, która stale się rozwija i wymaga ciągłego rozwoju.  

Jako trzykrotny alumni Google Summer of Code, mam doświadczenie w programowaniu pod okiem najlepszych ludzi. Pracowałem nad wieloma projektami w różnych branżach, co pozwoliło mi na zdobycie szerokiej wiedzy i umiejętności

Od pięciu lat szkolę specjalistów IT i udzielam konsultacji w dużych międzynarodowych firmach, takich jak Orange, Atos czy Allegro. Uczyłem programistów, analityków danych, Data Scientists, specjalistów Machine Learning, pracowników banków, testerów, ludzi biznesu i naukowców. Spędziłem ponad 1500 godzin na salach szkoleniowych największych gigantów IT

Jednocześnie zawsze chętnie dzieliłem się praktyczną wiedzą z początkującymi, pomagając im wkroczyć do świata IT. Dlatego w 2021 roku ruszyłem z Praktycznym Pythonem – mentoringiem od zera do pierwszej pracy w IT.

Ty też możesz zostać programistą i osiągnąć sukces, nawet jeśli jeszcze nigdy nie programowałeś. 

Dlaczego podopieczni tak chętnie wybierają Krzysztofa?

Zacznij od zera i ucz się krok po kroku w najbardziej efektywny sposób!

© 2024 WBIZNES All rights reserved.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda praktyczna nauka programowania?

Podaj swoje imię i adres e-mail, żeby przejść do video za 0 złotych.

Jeżeli chcesz otrzymywać e-mail newsletter – informacje o nowościach, promocjach, produktach lub usługach na zasadach określonych w polityce prywatności, wypełnij formularz i kliknij w przycisk „Zapisz mnie”.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do Praktycznego Pythona, poniżej zapisz się na listę oczekujących.